Najczęściej spotykane problemy i rozwiązania

Problem: nie działa mikrofon w KARAOKE

Zobacz poradnik wideo jak ustawić poprawnie mikrofon, tak, by działał z programami KARAOKE.

WAŻNE: po ostatniej aktualizacji Windows 10 zmienił się sposób wywołania opcji Dźwięk. Należy wybrać:
Ustawienia -> System -> Dźwięk a potem Panel sterowania dźwiękiem (w sekcji Powiązane ustawienia widoczne na końcu lub po prawej okna.). Dalsze czynności należy wykonać zgodnie z  poradnikiem wideo.

Problem: aplikacja KARAOKE zamyka się zaraz po uruchomieniu

Jeżeli nie możesz uruchomić zainstalowanej wcześniej aplikacji KARAOKE.

Rozwiązanie:

Problem może występować z niektórymi typami kamer. Należy wtedy uruchamiać aplikację bez obsługi kamery. Skrót do uruchamiania programu bez obsługi kamery jest dostępny w
menu Start / Karaoke / Uruchom Karaoke bez obsługi kamery

Problem: instalacja aplikacji bez płyty

Jeżeli nie możesz zainstalować jakiejś naszej aplikacji, bo twój komputer nie ma napędu DVD lub kupiłeś wersję bez płyty.

Rozwiązanie:

Pobierz specjalny program, który rozpozna jaką aplikację chcesz zainstalować, a następnie pobierze i uruchomi właściwy instalator. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce Instalacja .

Problem: pobieranie zakupionych filmów lub aplikacji z naszych serwerów

Jeżeli otrzymałeś naszą aplikację lub filmy w wersji do pobrania z internetu łącznie z kodem do pobrania.

Rozwiązanie:

Wejdź na stronę pobierania . Następnie postępuj zgodnie z opisem poniżej:
 
Pobieranie filmów mp4:
Jeżeli pobierasz filmy na komputerze, to po sprawdzeniu poprawności kodu do instalacji i kliknięciu 'Pobierz’ rozpocznie się pobieranie odpowiednich utworów na dysk komputera. Filmy są umieszczone w spakowanym folderze. Po zakończeniu pobierania wystarczy odnaleźć pobrane utwory – najczęściej będą one w folderze 'Pobrane’. Następnie należy 'wejść’ do spakowanego folderu z teledyskami i otwierać filmy, które chcemy wyświetlić.
 
Jeżeli pobierasz filmy na smartfonie, to po kliknięciu 'POBIERZ…’ rozpocznie się pobieranie odpowiednich utworów na telefon. Należy kontrolować proces pobierania w pasku powiadomień. Po zakończeniu bobierania  prosimy kliknąć na pobranym pliku i wyodrębnić teledyski. Po wyodrębnieniu teledysków będzie można je odtwarzać. Dostęp do internetu nie będzie do tego potrzebny.
UWAGA: Jeżeli już raz pobrałeś plik z teledyskami – nie rób tego ponownie, bo niepotrzebnie zajmesz pamięć w telefonie. Nie należy również wyodrębniać teledysków wielokrotnie, bo to również zajmie dodatkowo pamięć w telefonie.
Wyodrębnione filmy powinny być widoczne w aplikacji zazwyczaj używanej do odtwarzana filmów (np. galeria). Jeżeli nie, to można użyć wbudowanej aplikacji 'Moje pliki’. Po otwarciu tej aplikacji, wyodrębnione teledyski będą dostępne w kategorii 'Filmy wideo’ lub 'Pobrane’.
 
Pobieranie aplikacji na komputer PC:
 
Po sprawdzeniu poprawności kodu do instalacji i kliknięciu 'Pobierz’ rozpocznie się pobieranie odpowiedniego instalatora na dysk. W zależności od rodzaju używanej przeglądarki pobieranie pliku instalatora będzie monitorowane na pasku postępu w okolicy okna adresu przeglądarki lub na dole okna. Postęp pobierania można kontrolować również po wciśnięciu klawiszy ctrl-j. Po pobraniu instalatora należy go uruchomić i postępować dalej zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Problem: wadliwe działanie Purusz Umysł 

Porusz Umysł nie uruchamia się lub wyświetla się nieprawidłowo.

Rozwiązanie:

Pobierz poprawkę, która pozwala na uruchomienie aplikacji w oknie.

Problem: wadliwe działanie programu Progres 

Progres nie uruchamia się lub wyświetla się nieprawidłowo.

Rozwiązanie:

Pobierz poprawkę, która pozwala na uruchomienie aplikacji w oknie.

Inne problemy nie opisane powyżej

Jeżeli nie znaleźli Państwo rozwiązania problemu z oprogramowaniem, to prosimy o jak najdokładniejsze wypełnienie poniższego formularza.
Pozwoli to jak najszybciej zająć się zgłaszaną sprawą.

Wysłanie formularza oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie podanych informacji w celu rozwiązania zgłaszanego problemu.

Podaj swój adres email
Podaj nazwę aplikacji, w sprawie której się kontaktujesz
Podaj nr karty rejestracyjnej lub symbol z płyty
Wybierz rodzaj sprzętu
Wybierz jaki masz zainstalowany system operacyjny
Przewiń do góry